Kyani Ürünleri

Kyani Ürünleri

Kyani Ürünleri, 2007 yılında kurulan Kyani markası Türkiye’de 2015 yılında faaliyete geçmiştir. Toplamda 57 ülkede faaliyet gösteren bir Network Marketing’dir. Bitkisel içerikli ürün yelpazesi ile ön plana çıkmaktadır. Besin takviyeleri, cilt bakım ürünleri gibi ürün ağına sahiptir. 2015 yılı toplam cirosu 500 milyon dolar olarak açıklanmıştır. Kyani Ürünleri kullananlar var ise değerli yorumlarını bırakarak diğer kullanıcılarımıza faydalı olabilirler.

Kyani Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

Kyani Ürünleri

Aşağıda yazılan veriler Kyani resmi sitesinden alınmıştır.

  • Kyani Nitro FX 56 ml

İçeriğinde bulunanlar; Su, Noni meyvesi, Potasyum Sorbat, Sitrik Asit, Nane Aroma, Fruktoz. Tavsiye edilen günlük kullanım dozu: 60 ml Kullanımı: Günde üç defa şişenin kendi damlalığını doldurarak dilinizin üzerine dökünüz. Tavsiye edilen doz aşılmamalıdır. Yararları: İnsan bedeninde 25 yaşından sonra kademe kademe azalan Nitrik Oksit seviyelerinin yeniden arttırılmasına yardımcı olur. Enerjinin arttırılması, bağışıklığın desteklenmesi gibi faydaları ile ön plana çıkmaktadır.

  • Kyani Sunset

İçeriği: Su, EPA, DHA, E Vitamini, Jelatin ( balık kaynaklı . Kullanımı: akşam yemekleri ile birlikte y ada sonrasında üç kapsül olarak alınabilmektedir. Besin takviyesidir. Omega 3 desteği içerir. Bu üründe dahil hiçbir üründe detaylı fayda verisi bulunamamıştır. Sadece Kyani markasına ait ürünleri satan satış temsilcilerinin web sitelerinde detaylar listelenmiştir. Bizlerde içeriklerini araştırdık. Ancak Resmi web sitesinde bu ibarelerin kullanılmadığını tekrar ediyoruz. Sadece Distribitörler tarafından bu ibareler yazılmıştır. Omega 3 yararları: kalp – damar, bağışıklık, beyin hücrelerinin desteklenmesi, göz sağlığı, artrit, hafıza, eklem depresyon, kolesterol, kalsiyum emiliminin desteklenmesi gibi çeşitli faydaları bulunmaktadır.

  • Kyani Nitro Plus

Nitro FX’in güçlendirilmiş halidir. İçeriğinde;Gliserin, Su, Magnezyum Klorür, Karamel, Noni Meyvesi, Sitrik Asit, Akasya Gamı, Nane Aroması, Koenzim Q10, Tiamin, Niasin bulunmaktadır. Yine ürün hakkında detaylı bilgi verilmemiştir. Sadece içeriğinde bulunan maddeler araştırıldığında olası faydaları anlaşılabilmektedir. Ancak çoklu madde karışımı olduğu için doktor onayı olmaksızın kullanılmamalıdır.

  • Kyani Fleuresse Cilt Bakım Ürünleri

Bu paketin içerisinde bulunan ürünler şunlardır: Fleuresse Canlandırıcı Temizleyici, Fleuresse Serum, Fleuresse Aydınlatıcı Gündüz Kremi, Fleuresse Gece Kremi.

Kyani Ürünleri ile Benzer Yazılar

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyani Ürünleri ile Benzer Yazılar
Kyäni Şikayetleri Gerçeği Yansıtıyor mu?

Kyäni Şikayetleri Gerçeği Yansıtıyor mu?

Günümüzde tükettiğimiz gıdaların büyük bir kısmı besin değeri olarak gündelik hayatta yeterli gelmiyor. Bunun bir sonucu olarak birçok insan gündelik gıdaların yanında besin takviyelerine de başvuruyor. Bu besin takviyelerinden birisi de Kyäni ...

Devamı
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni uzun yıllardır sektörde yer alan sunduğu farklı ürün kategorileri ile dikkat çeken bir markadır. “Kyäni dolandırıcılığı gerçek mi?” diye merak ediyorsanız bu şirketin dünya çapında hizmet sunan, aynı zamanda network marketing ...

Devamı
Kyäni Ürünleri Nerede Üretilir

Kyäni Ürünleri Nerede Üretilir

Temel içeriğinde Alaska yaban mersini bulunan Kyäni Sunrise, Alaska’dan doğarak tüm dünyaya sunulmaktadır. İçeriği açısından tam bir süper besin nitelendirmesine hak kazanan bu ürün günümüzde 64 ülkede güvenle tercih edilmektedir. Kyäni ürünlerinin ...

Devamı
Sponsor